STĚRKOVÉ podlahy

Průmyslová stěrka, litá stěrka, samonivelační stěrka, epoxidová stěrka, syntetická podlaha, QS stěrka, antistatická stěrka, interiérová stěrka, dekorativní stěrka...

Všechny tyto pojmy můžete slyšet v souvislosti s provedením nášlapné vrstvy podlahy. Jedná se de facto o jeden a ten samý produkt v různém provedení a dle know-how výrobce materiálu nebo způsobu pokládání aplikační firmou dostanete výsledný produkt – stěrkovou bezespárou podlahu. Stěrka je pokládána na nový beton jako ochrana podlahy před působením provozního zatížení nebo na stávající podlahy (z betonu, anhydritového potěru, dlažby, ale i oceli) kdy velmi efektivně renovujeme stávající již dožitou podlahu.

Co ovlivňuje výběr(návrh) vhodného typu stěrkové podlahy?
Podívejte se » ZDE «

Realizujeme pro Vás všechny typy podlah z průmyslových stěrek, protože oproti průmyslové podlaze z betonu mají mnoho výhod:

Renovace staré betonové podlahy

Použití pro:

Průmyslová výroba / Potravinářství / Strojírenství / Chemická výroba / Farmacie / Hygiena / Sklady a logistika / Parkovací plochy a garáže / Nemocnice / Školy / Komerční a veřejné prostory

Zpracováváme materiály renomovaných výrobců, ZDE najdete podrobnější informace a inspiraci kde je možno stěrkové podlahy uplatnit:

katalog Basf katalog Sika katalog Lena Chemical

katalog MAPEI katalog CONICA katalog Topstone